Informace k dopravě 

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám nabídnout naše služby v oblasti tuzemské i zahraniční přepravy do 55 osob. Nabízíme Vám široký sortiment vozidel z vlastního vozového parku 4-8-14-18-30-45-49-51-55 míst pro přepravy osob podle požadavků cestovních kanceláří, hotelů, zájmových společností, sportovních oddílů, podnikatelských subjektů i soukromých osob. Máme zkušenosti se zajišťováním dopravy nejen na zájezdech pro cestovní kanceláře po České republice a celé Evropě, ale i na kongresové akce, významné sportovní a kulturní akce a i pro incomingovou turistiku. Provádíme dopravu pracujících do zaměstnání podle objednávek výrobních společností.

Významné místo zaujímají svozy na letiště Praha-Ruzyně a to z celé ČR! Nástupní místa a svozové trasy najdete v samostatné rubrice.

Dbáme na dokonalou přípravu autobusů po stránce technické, jejich vybavení i čistoty. K tomu slouží vlastní servis. Máme léty prověřený tým řidičů, u nichž je slušné vystupování, ústroj a ochota samozřejmostí. Pro řešení případných problémů jsou všechna vozidla vybavena mobilními telefony a sledovacím zařízením GPS, které přenáší a zaznamenává on-line pozici vozidla. Zákazníkovi tak můžeme sdělit kdy a kde se nachází nebo nacházelo vozidlo kdykoliv a kdekoliv v Evropě. V případě nedorozumění lze tak objektivně doložit důvod problému.  Dispečink je v provozu NON STOP. Rovněž  náš servis pracuje  NON STOP.  Pro případ poruchy nebo nehody máme připravenu náhradní dopravu. Po dohodě můžeme přistavit autobus v celé ČR i v zahraničí.